NEMOŽNÉ SE U NÁS STÁVÁ MOŽNÝM
kovoobrabeni_svoboda_slider_img_4
NEMOŽNÉ SE U NÁS STÁVÁ MOŽNÝM
kovoobrabeni_svoboda_slider_img_2
NEMOŽNÉ SE U NÁS STÁVÁ MOŽNÝM
kovoobrabeni_svoboda_slider_img_3
NEMOŽNÉ SE U NÁS STÁVÁ MOŽNÝM
kovoobrabeni_svoboda_slider_img

o nás

Spolupráce na míru

Naše firma je na trhu již od roku 1989. Po celou dobu svého působení se snažíme vše tvořit dle přání a potřeb klienta.

Během tradice, kterou jsme si za ta léta vybudovali, se naše služby markantně rozrostly a v současné době jsme naším klientům schopni nabídnout zakázkovou kusovou, malosériovou či velkosériovou strojírenskou výrobou podle zákazníkem dodané dílenské výrobní dokumentace, popřípadě dle zákazníkem předložené jiné dokumentace jako jsou 3D data či vzorový kus.

Pracujeme s celou řadou materiálů přes ocel (ST37,ST52-3,C45,Ck55,16MnCrS5, 20CrMo5,1.2343,1.2767) nebo nerezová ocel (1.4301, 14571) až po neželezné materiály jako jsou hliník a jeho slitiny, bronz, mosaz, měď až po různé plasty.

Naším cílem je vyjít vstříc našim klientům, proto pro nás není problém přizpůsobit se Vaším požadavkům.

Naše zkušenosti

Na základě naší dlouholeté zkušenosti jsme si vybudovali důvěru u českých i německých klientů, kteří realizují vyšší dodávky strojírenských zařízení či kompletní dodávky strojírenských zařízení pro koncové zákazníky.

Naše výrobky dodáváme do všech průmyslových odvětví - od potravinářského až po letecký, proto jsme schopni uspokojit prakticky každého klienta, který k nám zavítá.

Naše stroje

Pracujeme na široké škále kvalitních strojů. Jsme vybaveni klasickými stroji na zámečnickou výrobu i širokou škálu obráběcích strojů - od konvečních až po stroje s CNC řízením.

Díky tomu jsme schopni Vám nabídnout služby zahrnující zámečnickou výrobu, svařovací práce i rozsáhlé obrábění. Dokážeme obrobit díly do velikosti 5,5m a hmotnosti 12 tun.

Disponujeme tříosým i pětiosým obráběním a tříosým soustružením s díly do 1m.

Od roku 2016 se pyšníme novými stroji na elektroerozívní obrábění - drátovku a hloubičku. Snažíme se naše stroje neustále modernizovat a využívat jejich i našeho potenciálu naplno, aby byl náš klient plně spokojen a dostalo se toho nejlepšího na trhu.

Detailní přehled všech strojů naleznete ZDE

Sponzorujeme

Naše firma se mimo jiné věnuje také sportovním činnostem a to především motoristickému sportu – konkrétně motokrosu.

Díky tomu máme i svůj vlastní tým KOVO TEAM SVOBODA, který spojil naši práci a zábavu a my v současné době vyrábíme celou řadu výrobků od rozet až po součástky do motoru.